In deze prachtige jurk van Bigjigs gaat jouw pop van 35cm in stralen. Jouw pop ziet er straks heel chique uit. Het jurkje heeft verschillende kleuren, aan de onderkant is het blauw met witgestreept, en aan de bovenkant zit een wit kraagje.
Het aquablauwe vestje zit aan de jurk vastgenaaid. Door middel van het klittenband kun je het makkelijk aan en uit doen bij de pop.
Wanneer je het haar van de pop gaat kammen kun je de bijgeleverde haarelastiekjes in doen, deze zijn in de vorm van een strik, en de kleuren zijn hetzelfde als de jurk.
Wie speelt met deze handpop van Living Puppets wordt vanzelf vrolijk van deze guitige kerel: Mr Sunday. Hij is ca. 65cm groot. Je kunt hem zijn armen en mond bespelen.
Mr. Sunday is een goedlachse jongen. Hij houd van plezier maken en is ook vaak ondeugend. Mr Sunday heeft een bruine bos haar en blauwe ogen.
Zijn grijze sweater kun je eventueel vervangen door iets anders; een warm wintervest of een pyjama voor de nacht.
Je kunt hem ook een grijze joggingbroek aan doen voor afwisseling. Zijn zwarte schoentjes kunnen niet uit.