Een mooie, forse (50cm), stevige (1 kg) en zachte pop! Zeer knuffelbaar. Zowel voor jongeren als voor ouderen geschikt. Kleding is uitwasbaar met de wasmachine.
Dit is Lilly. Ze is een leuke meid en voelt zich een echte prinses in haar roze prinsessen jurk. Ze draagt bijpassende schoentjes en ook haar haaraccesoire past bij haar prachtige outfit. De kleding van de pop kan aan- en uitgetrokken worden. Lilly is heerlijk zacht en daarom zeer geschikt om mee te spelen en knuffelen!
In deze prachtige jurk van Bigjigs gaat jouw pop van 35cm in stralen. Jouw pop ziet er straks heel chique uit. Het jurkje heeft verschillende kleuren, aan de onderkant is het blauw met witgestreept, en aan de bovenkant zit een wit kraagje.
Het aquablauwe vestje zit aan de jurk vastgenaaid. Door middel van het klittenband kun je het makkelijk aan en uit doen bij de pop.
Wanneer je het haar van de pop gaat kammen kun je de bijgeleverde haarelastiekjes in doen, deze zijn in de vorm van een strik, en de kleuren zijn hetzelfde als de jurk.